Web ve Hosting Hizmetlerimiz

 
nemerWEB adı altında faaliyet gösteren birimimiz internet hizmetleri ve website yapımı konularında faaliyet göstermektedir. Herzamanki kalite anlayışımızla domain ve hosting konularında aracılık hizmetlerimiz de bulunmaktadır.
 

İyi Tasarım, Yüksek Kalite

Binlerce özgün tasarım arasından size en uygun olanı seçebilir, websitenizi şık ve özgün bir yapıda müşterilerinizin hizmetine sunabilirsiniz.

nemerWEB olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışyıyoruz.
 

Arama Motoru Optimizasyonu

Başta Google olmak üzere dünyanın en yaygın kullanmakta olduğu arama motorlarında öncelikli listelenmesi için websitenizin en uygun kriterler ile üretilmesini sağlıyoruz. Ayrıca Google Analytics desteği ile sitenizin ziyaretçi raporlarını izlemenizi sağlıyoruz.
 

İnternet Reklamcılığı ve Adwords

Dileyen müşterilerimiz için Google Adwords ile internet reklamlarının yayınlanmasında da aracılık hizmetimiz mevcuttur. Adwords kullanımında en uygun maliyet ile en iyi performansı yakalamak için sürekli takip ve güncelleme gereklidir. Bu hizmetimiz ile sizin belirleyeceğiniz bütçeye göre yayınlanacak web reklamlarınızın amacına ulaşabilmesi için günlük takibini de yapmaktayız.